Uudised (1)Uudiste arhiiv

Teenused

Reklaamkingitused. Müük ja personaliseerimine. Pakume laias valikus tooteid -   kirjutusvahendid, kruusid, vihmavarjud,  võtmehoidjad, kaelapaelad,  mälupulgad, puidust mälupulgad, kotid, õhupallid, helkurid, rinnamärgid jne.
Teostame neile logo või sümboolika pealekandmist kas trüki või graveeringuga.

Reklaamrõivad. Müüme laias valikus tekstiiltooteid ( T-särgid, polod, pusad, fliisid, vestid, joped, mütsid, kindad, sallid jne) ning pakume neile sobivaima tehnoloogiaga trüki- või tikkimisteenust kujutise pealekandmiseks.

Reklaamtikud, parkimiskellad, hiirematid, reklaamkondoomid, reklaamkommid, reklaamšokolaadid, sissekootud logoga või sublimatsioontrükiga sallid ja reklaamrätikud, baarirätikud, pakendid ja kinkekotid.


Kujundustööd. Valmistame uue logo või muudame olemasolevat. Aitame kliente reklaamtoodete kujundamisel ja teeme ka failid trükikõlbulikuks.

Lipud. Kvaliteetkangast riikide lipud, erikujundusega lipud, autolipud, võileivalipud, paberlipud, vimplid ja laualipud.

Väiketrükised (v
isiitkaardid, flaierid, voldikud, kleebised, plakatid, kalendrid jne). Valmistame vastavalt kliendi soovile kvaliteetseid trükiseid ja vajadusel oleme abiks ka nende kujundamisel.

Trüki-, tikkimis-, ja graveerimisteenused. Olenevalt materjalist teostame tampotrükki, siiditrükki, ringtrükki, siirdetrükki keraamikale, kuumpresstrükki, digitrükki, fooliumtrükki, sublimatsioon- ehk fototrükki,  masintikkimist, offsettrükki (pabertrükised), digitaaltrükki ja graveerimist.